*Damian Syjonfam

*Damian Syjonfam

"Nazywam się Damian „ Syjonfam” Skoczylas. Początek mojego życia zaczął się 09 marca 1977 roku w Świdniku.
…Odkąd w wieku 13 lat nauczyłem się kilku akordów na gitarze, już się z nią nie rozstaję, piszę piosenki po to żeby wyrazić to co czuję.
Grałem i tworzyłem projekty z wieloma osobami, z którymi doświadczyłem wielu muzycznych uniesień. Wszystkie z tych projektów były dla mnie ważne , ponieważ każdy wpływał na następny, a wszystkie razem wpłynęły na to co dzieje się dziś...

Solowy album Damiana SyjonFam "Wracam do domu" miał premierę podczas Ostróda Reggae Festival 2014, gdzie muzyk wystąpił w towarzystwie D'Roots Brothers.

Pracę nad płytą rozpoczęły się w 2013 roku, a pracowali nad nią m.in.: austriacki zespół House of Riddim, holenderski kolektyw Bass Galore Productions, znany z projektu Rastasize - Krystian K-Jah Walczak, lubelski riddim band D'Roots Brothers oraz Watzek Wawrzyniak, który jest producentem większości utworów na płycie.

W 2016 roku Damian Syjonfam wydał kolejny album - To co było, to bedzie, na którym gościnnie wystąpili m.in. Mesajah i PabloPavo.

Na wiosnę 2017 roku zaplanowana jest premiera wyjątkowego wydawnictwa - winyla, na którym znajdą się utwory z obu płyt Damiana oraz dwa niepublikowane wczesniej kawałko - Terror i Fałszywy Doktor stowrzony wspólnie z  Krystianen K-Jah Walczakiem, który pracował już wcześniej nad albumem "Wracam do domu".

Damian o swojej muzyce:
„Wciąż piszę, śpiewam i nagrywam muzykę, która zadaje niewygodne pytania i opowiada o prawdziwym domu, za którym tęsknimy. Ostrzega przed oszustwem dzisiejszych czasów. Jednak najwięcej muzycznej przestrzeni poświęcam nieskończonej i wszechobecnej Miłości.”

 

 

 Dyskografia:


Wracam Do Domu
(2014 Lou&Rocked Boys)
 

 

 

 To co było, to będzie (2016, Lou&Rocked Boys)

 Ten świat jest Twój - winyl w kolorze czarnymzielonym (2017, Lou Rocked Boys)

Zobacz pozostałe zespoły

Newsletter

Chcesz wiedzieć co się u nas dzieje? zostaw swój email:

progres